0 532 058 4520
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Didim Su Arıtma Sistemleri , Su Arıtma Cihazları Satış Montaj Arıza Bakım Yedek Parça Servisi

08 Eylül 2022
2 kez görüntülendi

İşletmemiz Su Arıtma Cihazlarının Satışı , Servisi , Montajı , Filtre Değişimi , Arıza Ve Bakımını Yapmaktadır.

Tüm Yedek Parçalar İşyerimizde Mevcuttur.

Nedenmi Reverse Osmosis Su Arıtma Sistemlerini Kullanmalıyım…

İçtiğiniz suya daha az para ödersiniz

İçme suyu, en temel ihtiyaçların başında gelir. Diğer bütün harcamalardan kısılsa bile su masrafından kısmak mümkün değildir. Ancak daha az ödeme yapmak pekala mümküdür. Kısa sürede kendini amorti eden su arıtma cihazıyla damacana ve diğer şişe sulara göre uzun vadede çok daha hesaplı içme suyuna sahip olursunuz.

Her an istediğiniz miktarda içme suyuna ulaşırsınız

Su ihtiyacını damacana su ile karşılayanların evlerinde/ofislerinde ne kadar içme suyu kaldığını sürekli takip etmeleri gerekir. Tabii bu takibi yaparken mağdur olmamak için yeni siparişin ne kadar sürede gelebileceğini de aşağı yukarı hesaplamak önemlidir. Arıtma suyu tercih edenlerin ise diledikleri an içme suyuna kolayca ulaşabilirler.

Daha az plastik tüketerek doğaya katkı sağlarsınız

Pet şişe ve damacanaların saklanma koşulları oldukça önemlidir. Örneğin güneş ışınlarına temas eden plastik, çözünmeye başlar ve suya sağlık için zararlı maddelerin karışmasına neden olabilir. Öte yandan plastik şişe kullanımı çevre için de zararlıdır. Bir pet  şişenin doğada çözülmesi için 400 yıla ihtiyaç vardır. Çevre kirliliğini önlemek ve daha sağlıklı bir çevre için pet şişe kullanımını azaltmak bu anlamda oldukça önemlidir.

Temiz şebeke suyu kullanmanın rahatlığını yaşarsınız

Her meyvenin ve sebzenin farklı bir yıkanma şekli var ancak buradaki püf nokta temiz su. İster yapraklı sebze, ister kabuklu meyve olsun, bol temiz suyla yıkanan besinler değerini de koruyor. Musluktan akan suyun temizliği yediğiniz meyvenin ve yaptığınız yemeğin lezzetinde de değişim yaratıyor. Su arıtma cihazlarındaki ters osmoz filtre sistemi, musluk suyunuzda depolama ve su hatlarının düzenli temizlenmemesi ve eskimesinden kaynaklı bulunabilecek tortu, klor, ağır metal gibi kirleticileri suyunuzdan arındırıyor. Böylece musluğunuzdan akan suyu gönül rahatlığıyla içebiliyor; sebze ve meyvelerinizi temiz suyla yıkayabiliyorsunuz. Öte yandan arıtılmış su, su ısıtıcısı, çaydanlık, kahve makinesi ve ütü gibi eşyalarda kireç oluşumunu da azaltır. Böylelikle su ile teması olan küçük ev aletlerinizi de kirecin zararlarından korur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?